Meist

Meist

Urban Bar

Urban Bari keskmeks on live muusika, mõnus melu, imelised kokteilid ja maitsvad toidud. Lava vallutavad erinevad artistid, kelle muusika paneb jala kohe tatsuma. Meie nägemuses on see ideaalne koht, kuhu tulla end maitsekalt lõdvaks laskma nädalavahetuseti või isegi peale koormavat tööpäeva! Koht, kus nautida head seltskonda ja tutvuda uute, põnevate inimestega.

Kokteilimenüü on meil kokku pandud suure hoolega, ükski detail ei jää arvestamata! Tänu sellele on maitsed imeliselt tasakaalus. Kokteilidega üritame ikka omanäolist joont hoida. Leiame, et lisaks kokteili maitsele on ka välimus väga kõrgel kohal.

Tühja kõhu peale ei kõlba kokteili küll võtta! Õnneks leidub meil menüüs igasuguseid väiksemaid ja suuremaid ampse. Alustades baost ja bataadifriikatest, lõpetades steikide ja burgeritega. Tahame toidumenüüd hoida lihtsa, kuid huvitava ja muidugi- maitsvana!

Oma olemuselt on Urban Bar väga müstiline, kuid samas kutsuv. Ta kutsub tulema ja olema. Istud maha ja järsku on käes juba hommikutunnid, sest muusika on mõnus ja hea on olla. Ideaalne koht kuhu oma seltskonnaga maha istuda ja lihtsalt elu nautida. Kui enam klubisid ei kannata, kuid tahaks väljas ikka käia- siis ootab Urban Bar!

Suuremate ürituste korraldamiseks võtame vastu ka kogu saali broneeringuid. Täpsema info jaoks võtke julgelt ühendust!

Istekohtade info:

Saalis:
Sohvad 40 kohta;
Toolid 40 kohta;
Pukklauad 20 kohta;

 Baaris:
Baaripukid 26 kohta;
Baaritoolid 12 kohta.

Liitu Urbanbari uudiskirjaga

Ei, aitäh